Ndryshon rregullorja për menaxhimin e parkingjeve në kryeqytet (VIDEO)

E publikuar: 25/06/2022 19:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Komuna e Prishtinës ka nis me hartimin e një rregulloreje të re për menaxhimin e parkingjeve në kryeqytet.

Detajet ende nuk janë bërë të ditura se çka përmban ky dokument, por banorët po i gëzohen këtij ndryshimi, njofton Klan Kosova.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!