zyrtare-dr-flori-vdiq-nga-mbidoza-dyshime-p-euml-r-mjek-euml-t_hd

E publikuar: 12/03/2015 10:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!