Mustafa takohet me drejtoreshën e BE’së për Ballkanin

E publikuar: 09/12/2016 07:22
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Kryeministri Isa Mustafa pret sot në takim drejtoreshën e BE’së për Evropën Perëndimore dhe Ballkanin Perëndimor, Angelina Eichhorst

Takimi në mes të kryeministrit Isa Mustafa dhe drejtoreshës së Bashkimit Europian për Europën Perëndimore dhe Ballkanin
Perëndimor, Angelina Eichhost, do të mbahet në ndërtesën e Qeverisë në ora 08:30./GazetaExpress/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!