Momenti kur policia ndjek dhe kap të dyshuarin në Kodrën e Trimave (VIDEO)

E publikuar: 25/06/2022 10:48
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Policia ka njekur dhe kapur një të dyshuar në lagjen Kodra e Trimave në Prishtinë.

Në një video që e kanë dërguar lexuesit e Klankosova.tv shihen policët teksa po vrapojnë për ta kapur të dyshuarin.

Klankosova.tv ka provuar të kontaktojë me policinë në lidhje me rastin, por të njëjtit deri më tani nuk kanë kthyer përgjigje.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!