Molliqaj-Kurtit: Mos prano, dorëhiqu dhe hajde e kundërshtojmë bashkë në shesh

E publikuar: 18/03/2023 12:53
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kryetari i PSD-së, Dardan Molliqaj i ka bërë thirrje Kurtit që mos ta pranojë propozimin e BE-së për planin e zbatimit të Planit Evropian.

Ai ka thënë se Kurti duhet të dorëhiqet, dhe ky plan të kundërshtohet bashkë në shesh.

Postimi i Molliqajt:

Kryeministri nuk duhet të pranojë!

Ka alternativë. Dorëhiqu dhe hajde e kundërshtojmë bashkë në shesh.