Donika Gërvalla dhe Davor Ivo Stier-compressed

E publikuar: 27/06/2024 17:16
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Donika Gërvalla dhe deputeti kroat, kryesuesin e grupit të partive popullore në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Davor Ivo Stier

Donika Gërvalla dhe deputeti kroat, kryesuesin e grupit të partive popullore në Asamblenë Parlamentare të Këshillit të Evropës, Davor Ivo Stier