Mbi 1 mijë e 100 raste të reja me COVID-19

E publikuar: 04/08/2022 13:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Një person ka humbur jetën gjatë 24 orëve të fundit si pasojë e infektimit me virusin COVID-19.

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se janë konfirmuar 1 mijë e 155 raste të reja të të infektuarve me koronavirus.

Numri i rasteve aktive tani për tani është 9 mijë e 592 raste.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!