Ne-Diten-Boterore-te-Dhuruesve-te-Gjakut-ministri-i-Mbrojtjes-Ejup-Maqedonci-ka-dhuruar-gjak-ne-shenje-solidariteti-dhe-perkushtimi-ndaj-shendetit-te-komunitetit-850×536

E publikuar: 14/06/2024 17:41
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo