Lamtumirë Real, Coentrao befason me klubin e ri

E publikuar: 10/05/2017 08:42
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Fabio Coentrao, mbrojtësi i Real Madridit, tashmë ka dy oferta në dorë
Mbrojtësi portugez, Fabio Coentrao mund të largohet nga Real Madridi gjatë verës edhe pse ka kontratë deri në vitin 2019.

Ai nuk bën pjesë në planet e Zinedine Zidanes për sezonin e ri, dhe gjatë verës mund të gjej një klub të ri.

Sipas Calciomercato.com, Coentrao ka zgjuar interesimin e Sporting Lisbonës dhe Galatasarayt, përcjell Express.

Coentrao ishte transferuar në Real Madrid në vitin 2011 nga skuadra portugeze, Benfica.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!