Kurti pret në takim Metën

E publikuar: 22/07/2022 12:59
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Në vazhdën e vizitës së tij të fundit në Kosovë si president, Ilir Meta është pritur në takim nga kryeministri i Kosovës, Albin Kurti.
Paraprakisht, presidenti Meta mbajti fjalim para deputetëve kosovarë. Meta po qëndron në Kosovë me ftesë të presidentes Vjosa Osmani.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!