”Kthejeni Thaçin”, Richard Grenell reagon mbi zhvillimet në veri

E publikuar: 31/07/2022 23:43
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Ish-emisari special amerikan për dialogun, Richard Grenell ka reaguar mbi zhvillimet e sotme të fundit në veri të vendit.

Ai përmes twitter shkruan se, shqiptarët e dinë se problemi është kryeministri Albin Kurti dhe për këtë gjë, mbetet një fatkeqësi për sekretarin Anthony Blinken, përcjell Klankosova.tv.

Si rezultat, ai shkruan që të kthehet ish-presidenti Hashim Thaçi.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!