KRU Prishtina lajm të rëndësishëm për konsumatorët

E publikuar: 15/09/2023 13:21
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Kompania Rajonale e Ujwsjellwsit në Prishtinë (KRU) ka njoftuar se gjatë ditës së nesërme, qyetarët e Prishtinës do të mund t’i kryejnë të gjitha shërbimet që nuk kanë mundur t’i kryejnë gjatë javës.

Këto shërbime do mund t’i kryejnë në Zyrën për Konsumatorë, në lagjen Kalabria, thuhet në njoftim.

 

Njoftimi:

Ju njoftojmë se, gjatë ditës së nesërme, mund t’i kryeni të gjitha shërbimet dhe obligimet, ankesa dhe kërkesa në Zyrën për Konsumatorë, në rrugën ” Hazir Shala” nr 4 në lagjen Kalabria.
Këto shërbime mund t’i realizoni duke filluar nga ora 08:00 – 16:00.
Nesër e shtunë, për ju që nuk mund t’i kryeni shërbimet gjatë ditëve të punës.

Ju mirëpresim!