KQZ publikon adresat e sakta të 19 qendrave të votimit për nesër

E publikuar: 22/04/2023 17:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve njofton të gjithë qytetarët me të drejtë vote në katër komunat e Republikës së Kosovës: Mitrovicë e Veriut, Zveçan, Leposaviq dhe Zubin Potok, se këto janë lokacionet e sakta të 19 qendrave të votimit për zgjedhjet e 23 prillit.

Në këtë LINK mund t’i gjeni lokacionet