KPM ndërprenë transmetimin televiziv të “It’s My Home”

E publikuar: 15/09/2022 15:08
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pas dhunës në reality show-in “It’s my home”, Komisioni i Pavarur i Mediave ka iniciuar monitorimin dhe vlerësimin e përmbajtjeve në këtë emision.

KPM ka vendosur që të ndalojë transmetimin e këtij reality show në “First Channel”.

Këtë e ka bërë të ditur pronari i televizionit, Valon Maloku.