Komisioni për Çështje të Sigurisë takohet me Komisioneren Parlamentare për Forcat e Armatosura të Gjermanisë

E publikuar: 25/07/2022 18:19
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Komisioni për Çështje të Sigurisë dhe të Mbrojtjes diskuton me Eva Högl, Komisionere Parlamentare për Forcat e Armatosura të Gjermanisë dhe Reinhold Robbe ish-Komisioner, lidhur me procesin legjislativ për Komisionerin Parlamentar për FSK-në.

Në këtë takim, mediat janë lejuar të marrin pamje, ndërkaq nuk është paralajmëruar ndonjë konferencë për medie, shkruan EO, transmeton Klankosova.tv.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!