Kjo është gjendja shëndetësore e gruas e cila ka mbetur e plagosur sot në Podujevë

E publikuar: 11/09/2023 15:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një person është vrarë dhe një tjetër ka mbetur i plagosur sot në Podujevë. I vrarë ka mbetur burri ndërsa e plagosur bashkëshortja e tij.

Detaje mbi gjendjen e saj shëndetësore për Insajderin ka dhënë Bedri Hyseni, drejtori i ekipsër së emergjencës në Podujevë.

Doktor Hyseni ka konfirmuar se e njëjta është plagosur në regjionin e barkut teksa është dërguar për në QKUK

“Për momentin e kemi dërgu për në emergjencë në Prishtinë, ka një plagë në regjionin e barkut nga arma e zjarrit”, ka thënë Hyseni për Insajderi derisa nuk ka dhënë detaje nëse është jashtë rrezikut për jetë.

Ky është personi që u vra me armë zjarri sot në Podujevë

I njëjti ka kërkuar të flasim me mjekët e QKUK-së.

Një i vrarë dhe një i plagosur në Podujevë pas gjuajtjeve me armë.