KFOR-i i largon barrikadat në Jarinjë

E publikuar: 05/01/2023 11:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
KFOR-i i largon barrikadat në Jarinjë

Njësitet e KFOR-it janë duke qëndruar në Jarinjë, përkatësisht te vendi i njohur si Përroi i Zhazhës.

Gazetari i T7, Unitet Berisha, është duke qëndruar në vendin e ngjarjes dhe raporton se KFOR-i është duke i larguar barrikadat atje.

Më poshtë janë fotografitë nga vendi i ngjarjes.