Kandidatët e LDK’së për Asamblenë e Istogut (DOKUMENT)

E publikuar: 23/08/2017 12:18
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Lidhja Demokratike e Kosovës për zgjedhjet lokale që do të mbahen më 22 tetor ka vendosur të kandidojë për kryetar të Komunës së Istogut, Haki Rugovën, derisa ka përpiluar edhe një listë prej 29 emrave, shkruan Gazeta Express.

Lidhja Demokratike e Kosovës ka vendosur që në Komunën e Istogut të kandidojë për kryerat të saj Haki Rugovën, dhe një listë për 29 emrave për asamblistë komunalë.

Kjo është lista e plotë e kandidatëve të LDK’së për Komunën e Istogut: