Jonida Maliqi ka këtë reagim pas daljes së videos: Besnikërinë, konfidencën dhe besimin

30.12.2019 22:58
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Jonida Maliqi ka këtë reagim pas daljes së videos: Besnikërinë, konfidencën dhe besimin

Vetëm një javë më parë një rrjet qarkullloi lajmi i bujshëm me  videon ku  dy artistët e njohur, Jonida Maliqi dhe Flori Mumajesi u panë teksa ndanin momente intime  me njëri-tjetrin në rrugët e Parisit.

Të paktën nga 25 dhjetori  kur u publikua KJO VIDEO asnjëri prej tyre nuk reagoi në lidhje me lajmin dhe nuk bënë asnjë postim në lidhje me këtë skandal.

Pavarësisht se në  profilin e saj në Instagram Jonida  ka ndarë me ndjekësit  e saj postime të ndryshme, nuk foli  rreth kësaj  çështje.

Ndërsa  së fundmi në një postim në Instagram teksa shfaqet me një fustan  ngjyrë blu, këngëtarja shkruan krahas fotos, duke tregar karakteristikat e kësaj ngjyre: Besnikërinë, konfidencën dhe besimin.

Ndonëse është një formë reagimi pas gjithë lajmit që mori dhenë, ku ajo shfaqej në momente intime me Florin./dosja

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

Ja si duhet të aplikoni për të marrë shtesat për lehona (Video)

Ja si duhet të aplikoni për të marrë shtesat për lehona (Video)

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

Greqia në epërsi kundër Kosovës pas pjesës së parë

Greqia në epërsi kundër Kosovës pas pjesës së parë

Moderatori i njohur kosovar me postim prekës për grimeren 26-vjeçare që vdiq nga Covid-19

Moderatori i njohur kosovar me postim prekës për grimeren 26-vjeçare që vdiq nga Covid-19