Jasharaj lëshon mbledhjen e Komisionit për Arsim, Basha i thotë se dinjitetin e ka kthyer në para

E publikuar: 21/09/2022 12:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Pas përplasjeve dhe fjalimit të deputetit të Lëvizjes Vetëvendosje, Dimal Basha, kryetari i SBASHK-ut Rrahman Jasharaj ka lëshuar mbledhjen e Komisionit për Arsim.

Basha e ka akuzuar Jasharajn që e ka kthyer dinjitetin në para.

Sipas tij, SBASHK-u po i mban peng fëmijët për 50 euro.

Ndërsa deputetja e LDK-së, Vlora Dumoshi iu drejtua Bashës me fjalët “viktimë”.

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com