Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

12.11.2020 15:02
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ish-truproja i Brad Pitt dhe Angelina Jolie zbulon të vërtetën rreth tyre

Mark Billy Billingham, një ish-anëtar i Regjimentit Special të Forcave Ajrore Australiane, i njohur gjithashtu si SAS, punoi si një nga truprojat e ish-çiftit të Hollywood – Angelina Jolie dhe Brad Pitt, dhe tani ai ka vendosur të flasë publikisht.

Ai tha që ai punoi për një vit e gjysmë për një çift të famshëm dhe se puna me ta ishte një përvojë e mrekullueshme. Në atë periudhë, ai kishte një detyrë që ishte më e rëndësishme se të gjithë të tjerët, dhe kjo ishte siguria e gjashtë fëmijëve të tyre.

“Unë isha i shqetësuar nëse dikush do të përpiqej t’i rrëmbente, për shkak të parave. Të dy u kujdesën se kush lëvizte përreth fëmijëve të tyre. E vetmja gjë që më befasoi gjatë bashkëpunimit me ta ishte mënyra se si ata menaxhojnë kohën e tyre, se si ata kanë kohë të mjaftueshme për familjen e tyre, për punën, deri në marrjen e aktiviteteve bamirëse”, tha Mark në një intervistë për Woman’s Day.

Ai gjithashtu kujdesej për disa yje të tjerë të Hollywoodit si Tom Cruise dhe modelja Kate Moss, por pretendon se Brad dhe Angelina ishin më të mirët.

Brad dhe Angelina u martuan në shtator 2014 në Francë pas një lidhje dhjetë vjeçare, dhe dy vjet më vonë ata filluan një proces divorci, i cili ende nuk ka mbaruar zyrtarisht.

Ata po luftojnë në një betejë ligjore për kujdestarinë e pesë fëmijëve të mitur, ndërsa djali i madh Maddox (19) është një i rritur dhe aktualisht është në Universitetin e Koresë së Jugut.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Glauk Konjufca thërret seancë të jashtëzakonshme në Kuvend

Glauk Konjufca thërret seancë të jashtëzakonshme në Kuvend

Kurti e Konjufca nderojnë heroin Agron Rrahmani në 23-vjetorin e vrasjes

Kurti e Konjufca nderojnë heroin Agron Rrahmani në 23-vjetorin e vrasjes

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Shqipëria mund të ndërmjetësojë në ushtrimin e padisë ndaj Serbisë për gjenocid, thotë Baraliu

Shqipëria mund të ndërmjetësojë në ushtrimin e padisë ndaj Serbisë për gjenocid, thotë Baraliu

‘Kam informacione të dorës së parë, Çitaku do të jetë krydiplomatja e ardhshme e Shqipërisë’

‘Kam informacione të dorës së parë, Çitaku do të jetë krydiplomatja e ardhshme e Shqipërisë’

Dhunë në familje, gruaja rrah burrin në Neredime të Ferizajit

Dhunë në familje, gruaja rrah burrin në Neredime të Ferizajit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Kosova i fiton 4 medalje në Kroaci, vëllezërit Bajoku i fitojnë të artat

Kosova i fiton 4 medalje në Kroaci, vëllezërit Bajoku i fitojnë të artat

Dalin rezultatet e lotarisë amerikane – ja si ta kuptoni nëse keni fituar

Dalin rezultatet e lotarisë amerikane – ja si ta kuptoni nëse keni fituar

Departamenti Amerikan i Mbrojtjes: Krenar të jemi bashkë me Ushtrinë e Kosovës në Kuvajt

Departamenti Amerikan i Mbrojtjes: Krenar të jemi bashkë me Ushtrinë e Kosovës në Kuvajt

Rivaldo: Aguero do të ishte një nënshkrim i shkëlqyeshëm për Barcelonën

Rivaldo: Aguero do të ishte një nënshkrim i shkëlqyeshëm për Barcelonën

Golf 1 vjen si një veturë moderne elektrike

Golf 1 vjen si një veturë moderne elektrike

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Interi u kërkon tifozëve të festojnë duke respektuar rregullat anti-Covid

Interi u kërkon tifozëve të festojnë duke respektuar rregullat anti-Covid

Policia ndërhyn në aktivitetin e PSD-së

Policia ndërhyn në aktivitetin e PSD-së

Xhudisti Akil Gjakova, bëhet baba për herë të parë

Xhudisti Akil Gjakova, bëhet baba për herë të parë