I riu nga Gjilani që iu flet fjalë të ndyta të miturave në TikTok

E publikuar: 30/08/2022 18:10
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një i ri nga Gjilani të cilit nuk i dihet emri, por se në rrjetin social TikTok është i regjistruar si “clip.donzi” ka afro 13 mijë ndjekës në llogarinë e tij.

Në shumë video që ai i poston në këtë llogari, ai nuk e kursen fjalorin e ndytë të cilin ai e përdorë edhe me fëmijë.

Klan Kosova ka siguruar disa video, nga të cilat mund të vërehet se në to janë të përfshirë fëmijë dhe se personi me nofkën “clip.donzi” përdorë fjalor shumë banal.