Hyri në veturë ndërmjet hapësirës së vogël të dritares, pasi pronarja harroi çelësat brenda (Foto)

30.04.2018 11:55
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Hyri në veturë ndërmjet hapësirës së vogël të dritares, pasi pronarja harroi çelësat brenda (Foto)

Caroline Conway kishte shkuar t’i shëtiste qentë e saj në Dundee të Skocisë, por kur doli prej veturës i harroi çelësat brenda.

Fillimisht, ajo deshi ta thyente njërin xham të Volkswagen Transporter, por e ndaluan tre të rinj që u gjenden pranë, transmeton Telegrafi.

“Njëri prej tyre, hyri përmes hapësirës së vogël të dritares së hapur, ndërsa dy të tjerë e ndihmuan gjatë tërë kohës. Pasi e hapi derën, u largua pa më treguar si e ka emrin”, ka thënë Conway.

Pronarja e veturës ka thënë se ishte e lodhur, ndërsa në shtëpi kishte lënë disa këlysh vetëm dhe donte të thyente xhamin, sepse nuk po gjente zgjidhje tjetër.

“Duhet të jetë ndonjë i ri që punon në cirk, lëvizjet e tij ishin shumë të shkathëta. Të tre ishin të sjellshëm dhe nder për familjet e tyre”, ka shtuar ajo.

Videoja ku shfaqet ngjarja është përhapur me shpejtësi në internet, por u largua nga frika se teknika tij, mund të përdoret nga hajnat për të hyrë në vetura. /Telegrafi/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Fifi largohet nga “Big Brother VIP”

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Çfarë është “Service95”, Dua Lipa zbulon projektin e saj më të ri

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Momenti kur Fifit i bie të fikët LIVE në Big Brother VIP (VIDEO)

Shënon Ronaldo, Man Utd në epërsi ndaj Villarrealit

Shënon Ronaldo, Man Utd në epërsi ndaj Villarrealit

E sheh gruan në makinën e tjetërkujt, shikoni se si reagon kinezi (Video)

E sheh gruan në makinën e tjetërkujt, shikoni se si reagon kinezi (Video)

Vedat Muriqi në depresion: Jam pothuajse i vdekur mendërisht

Vedat Muriqi në depresion: Jam pothuajse i vdekur mendërisht

Llojet e dhimbjeve të kokës – Kur duhet të shqetësoheni?

Llojet e dhimbjeve të kokës – Kur duhet të shqetësoheni?

Gjilani fiton dhe rrëmben kreun në Superligë, Drita e Malisheva fitojnë në minutat e fundit

Gjilani fiton dhe rrëmben kreun në Superligë, Drita e Malisheva fitojnë në minutat e fundit

Gerrard vjen me një vendim të çuditshëm, ua ndalon lojtarëve këtë gjë

Gerrard vjen me një vendim të çuditshëm, ua ndalon lojtarëve këtë gjë

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në Facebook

10 gjëra që nuk duhet t’i bëni në Facebook

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Banori i ri në “Big Brother VIP” është analisti i njohur

Pekin 2022/ Nis dëbora artificiale në Yangqing

Pekin 2022/ Nis dëbora artificiale në Yangqing

Kosova fiton me një gol në minutat e fundit, ia humb shpresat Shqipërisë

Kosova fiton me një gol në minutat e fundit, ia humb shpresat Shqipërisë

Mësoni nga rutina e mëngjesit e shefit Ekzekutiv të Google, bazohet në 3 gjëra të thjeshta

Mësoni nga rutina e mëngjesit e shefit Ekzekutiv të Google, bazohet në 3 gjëra të thjeshta

Anglia po e deklason Shqipërinë, e shënon edhe golin e tretë

Anglia po e deklason Shqipërinë, e shënon edhe golin e tretë

Llashtica e mobilizuar për ta votuar numrin 144

Llashtica e mobilizuar për ta votuar numrin 144