Haxhiu – Vetëvendosjes: Keni dal me shëtit me Jaht në Budva

E publikuar: 02/10/2017 12:54
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Deputeti i PDK-së Bekim Haxhiu ka pasur një përplasje në Kuvend me deputetin e VV-së, Dardan Sejdiun.

Bekim Haxhiu e ka kritikuar komunën e Prishtinës për shërbime shëndetësore, ndërsa Sejdiu ka ka përmendur vdekjet në QKUK dhe mungesën e barnave esenciale.

Ndërsa Haxhiu në kundër replikë i ka thënë Sejdiu se “Jeni përçyrr në Kolovicë, e keni shëtit me Jaht në Budva”, duke mbyllur debatin.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!