Haxhiu dhe ambasadori Abbott flasin për reformat në drejtësi

E publikuar: 04/08/2022 15:29
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Ministrja e Drejtësisë, Albulena Haxhiu dhe Ambasadorit britanik në Kosovë, Nicholas Abbott, janë takuar këtë të enjte.

Haxhiu u shpreh e kënaqur që bashkë me ambasadorin diskutuan për reformat në drejtësi.“Kënaqësi diskutimi për reformat në drejtësi me ambasadorin britanik, Nicholas Abbott”, ka shkruar Haxhiu në Facebook.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!