Gjendet i vdekur një person në Gjakovë

E publikuar: 05/08/2022 10:14
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij në Gjakovë.

Policia njofton përmes raportit se vdekjen e viktimës e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes.

“Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë dërgohet në IML për autopsi. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet më tej në raport.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!