Gigi dhe Zayn çuditin fansat

30.12.2019 21:28
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gigi dhe Zayn çuditin fansat

Modelja Gigi Hadid ka habitur të gjithë kur ka postuar një foto në instagram teksa mburrej me recetën e nenes së ishit të saj Zayn.Gjatë një pasdite në kuzhinë, Gigi, 24 vjeç, postoi një foto të një përzgjedhjeje të përbërësve në storjet e saj, të cilat ajo zbuloi se ishin nga receta e sallatës së makaronave të Trisha Malik nena e Zayn, përpara se ta etiketonte ate në postim.

Mesa duket Trisha pa postimin pasi vendosi të shpërndante një video të Gigit teksa fliste për restorantin e saj të preferuar.”Cili është restoranti yt i preferuar? Kuzhina e nenes se Zayn” thotë Gigi.

Back on? Furthering the speculation, Trisha reposted Gigi's picture and also shared a screen grab on her own account of an old video of Gigi revealing that her favourite restaurant was her 'boyfriend's mum's kitchen'
Back on? Furthering the speculation, Trisha reposted Gigi's picture and also shared a screen grab on her own account of an old video of Gigi revealing that her favourite restaurant was her 'boyfriend's mum's kitchen'

Kjo bëri që fansat e dyshes të spekulonin që ata ishin rikthyer bashkë.Cifti u nda dy herë që nga viti 2018 dhe ishte spekuluar që Gigi kishte një lidhje të shkurtë me modelin Tyler Cameron por mesa duket ajo ka vendosur ti jap edhe një mundesi marëdhënies me këngëtarin.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

Ja si duhet të aplikoni për të marrë shtesat për lehona (Video)

Ja si duhet të aplikoni për të marrë shtesat për lehona (Video)

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

Greqia në epërsi kundër Kosovës pas pjesës së parë

Greqia në epërsi kundër Kosovës pas pjesës së parë

Moderatori i njohur kosovar me postim prekës për grimeren 26-vjeçare që vdiq nga Covid-19

Moderatori i njohur kosovar me postim prekës për grimeren 26-vjeçare që vdiq nga Covid-19