Vjosa Osmani Donika Gërvalla-Schwarz-Peci2839_n-compressed

E publikuar: 19/06/2024 00:33
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Donika Gërvalla dhe presidentja Vjosa Osmani

Donika Gërvalla dhe presidentja Vjosa Osmani