Gazeta online “InfoSot” shpall konkurs për gazetar/e praktikant/e

19.05.2021 01:39
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Gazeta online “InfoSot” shpall konkurs për gazetar/e praktikant/e

Të interesuarit mund të aplikojnë duke dorëzuar CV-në në email të redaksisë: redaksia@infosot.com.

Kualifikimet që duhet të përmbush një kandidat për praktikë janë: të ketë të regjistruar apo mbaruar fakultetin, të ketë aftësi të shkëlqyera komunikuese dhe drejtshkrimore, si dhe të ketë aftësi të punojë nën presion. Përparësi do të jetë njohja e gjuhës angleze.

Adresa: Rr. “Luigj Gurakuqi” / Prishtinë.

T: +383 49 323 333

facebook: https://web.facebook.com/pg/Infosotcom

W: www.infosot.com

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Ofertat më të reja në Conad Kosova, Super zbritje deri në -50%

Ofertat më të reja në Conad Kosova, Super zbritje deri në -50%

Gazeta online “InfoSot” shpall konkurs për gazetar/e praktikant/e

Gazeta online “InfoSot” shpall konkurs për gazetar/e praktikant/e

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Ofertat më atraktive janë #ConadKosova🥰

Gazeta online InfoSot, shpall konkurs për Gazetar/e praktikant/e dhe agjent/e te marketingut

Gazeta online InfoSot, shpall konkurs për Gazetar/e praktikant/e dhe agjent/e te marketingut

InfoSot hap konkurs për agjentë marketingu

InfoSot hap konkurs për agjentë marketingu

Nis fusha e re të BE-së: “#BEdheTI – Historia jote, e ardhmja jonë!” do të paraqitet sot gjatë një eventi online

Nis fusha e re të BE-së: “#BEdheTI – Historia jote, e ardhmja jonë!” do të paraqitet sot gjatë një eventi online

Banorët e Krushës apel Lulzim Bashës: Dorëzo filmimet e masakrës! (Video)

Banorët e Krushës apel Lulzim Bashës: Dorëzo filmimet e masakrës! (Video)

Hapet lokali i parë Line Homewear, i veshjeve për femra

Hapet lokali i parë Line Homewear, i veshjeve për femra

Kërkohet urgjent ndihmë për pesëvjeçarin nga Gjilani – i duhen edhe 600 euro për trajtim

Kërkohet urgjent ndihmë për pesëvjeçarin nga Gjilani – i duhen edhe 600 euro për trajtim

Portali “InfoSot” shpall konkurs për Gazetar/e dhe praktikant/e

Portali “InfoSot” shpall konkurs për Gazetar/e dhe praktikant/e

Bota gjithmonë e balancon veten

Bota gjithmonë e balancon veten

Hapet llogari e dedikuar për fondet për menaxhimin e situatës së pandemisë

Hapet llogari e dedikuar për fondet për menaxhimin e situatës së pandemisë

Njoftim për të gjithë kreditorët dhe pronarët e ndërmarrjeve të vendosura në procesin e likuidimit

Njoftim për të gjithë kreditorët dhe pronarët e ndërmarrjeve të vendosura në procesin e likuidimit

Coronavirusi: Çfarë është COVID-19, si transmetohet dhe sa mund të zgjasë?

Coronavirusi: Çfarë është COVID-19, si transmetohet dhe sa mund të zgjasë?

Si përhapet koronavirusi mes nesh? Videoja që po shpërndahet me të madhe

Si përhapet koronavirusi mes nesh? Videoja që po shpërndahet me të madhe