Fundi i takimit në Bruksel, Escobar shihet me Ali Ahmetin e Bujar Osmanin

E publikuar: 18/03/2023 22:21
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Escobar

Pas njoftimit të BE’së se ka përfunduar takimi trilateral në Ohër, i pari që doli jashhtë ishte i dërguar special i ShBA’së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar.

Në videon e ekipës së T7 e cila po përcjellë këto takime që nga fillimi shihet se si Escobar del nga sallat e takimeve.

Ai u takua me liderin e shqiptarëve në Maqedoninë e Veriut, Ali Ahmetin dhe ministrin e Jashtëm maqedonas, Bujar Osmanini.