Fotografi prekëse nga Haga, nëna dhe babai i Hashim Thaçit duke hyrë në qendrën e paraburgimit

E publikuar: 08/07/2022 13:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Prindërit e ish-presidentit Hashim Thaçi, kanë shkuar sot në Hagë, për ta vizituar djalin e tyre pas gati pothuajse dy vite. Këto janë fotografitë nga momenti ku ata shihen duke hyrë në qendrën e paraburgimit në Hagë.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!