Familjarët e policëve të zhdukur, presin në vendin ku po zhvillohen kërkimet (Foto)

29.04.2018 10:53
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Familjarët e policëve të zhdukur, presin në vendin ku po zhvillohen kërkimet (Foto)

Familjarët e dy policëve të zhdukur që nga mbrëmë, po qëndrojnë në vendin ku po zhvillohen kërkimet, raporton Indeksonline.

Policët të cilët mbrëmë ranë në një humnerë në magjistralen Kaçanik-Han i Elezit, janë Malsor Dashi dhe Armend Trena.

Ndryshe, policët e zhukur janë kërkuar edhe nga FSK-ja, përkatësisht nga njësiti i zhytësve të cilët janë future në lumin Lepenc./Indeksonline/

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Hoti: Së shpejti, LDK-ja do të kthehet në krye të Qeverisë

Hoti: Së shpejti, LDK-ja do të kthehet në krye të Qeverisë

Ministri Latifi kërkon që mërgimtarët të vijnë të vaksinuar e pa Covid-19, paralajmëron mbyllje

Ministri Latifi kërkon që mërgimtarët të vijnë të vaksinuar e pa Covid-19, paralajmëron mbyllje

Kurti thotë se marrëveshja me Serbinë do të duhej të përfundonte brenda mandatit të qeverisë së tij

Kurti thotë se marrëveshja me Serbinë do të duhej të përfundonte brenda mandatit të qeverisë së tij

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për fundjavën

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për fundjavën

Sherifi – PSD-së: Kollaj me flamurin e Kosovës, le të provojnë me ia heq Kurtit flamurin kombëtar

Sherifi – PSD-së: Kollaj me flamurin e Kosovës, le të provojnë me ia heq Kurtit flamurin kombëtar

Kriza me energji, Kurti: S’kemi mundur ta blejmë rrymën më herët sepse s’konzervohet në frigorifer

Kriza me energji, Kurti: S’kemi mundur ta blejmë rrymën më herët sepse s’konzervohet në frigorifer

Drejtori i Policisë: Nëse prokuroria kërkon nga ne, do t’i arrestojmë Veselinoviqin dhe Radojçiqin

Drejtori i Policisë: Nëse prokuroria kërkon nga ne, do t’i arrestojmë Veselinoviqin dhe Radojçiqin

Qeveria shpall masa emergjente për kufizim të furnizimit me energji elektrike për 60 ditë

Qeveria shpall masa emergjente për kufizim të furnizimit me energji elektrike për 60 ditë

Mitrovica e Veriut pa reduktime, KMDLNJ e quan diskriminuese

Mitrovica e Veriut pa reduktime, KMDLNJ e quan diskriminuese

Lajm i mirë për Kosovën me reduktime, fillon rënia e çmimit të energjisë në bursë

Lajm i mirë për Kosovën me reduktime, fillon rënia e çmimit të energjisë në bursë

Haxhiu jep detaje për shkarkimin e drejtorëve të burgjeve në Pejë e Prizren, tregon kur hapet konkursi

Haxhiu jep detaje për shkarkimin e drejtorëve të burgjeve në Pejë e Prizren, tregon kur hapet konkursi

BE-ja “anulon” garancinë e Mogherinit për Kosovën se Asociacioni s’do të ketë kompetenca ekzekutive

BE-ja “anulon” garancinë e Mogherinit për Kosovën se Asociacioni s’do të ketë kompetenca ekzekutive

Kamberi: Nëse popullsia shqiptare në Medvegjë bie nën 15%, shqipja do të hiqet nga gjuhët zyrtare

Kamberi: Nëse popullsia shqiptare në Medvegjë bie nën 15%, shqipja do të hiqet nga gjuhët zyrtare

Mërgimtari lë në gjysmë pushimet në Kosovë: Po iki për shkak të rrymës

Mërgimtari lë në gjysmë pushimet në Kosovë: Po iki për shkak të rrymës

Paralajmërohen protesta nesër kundër reduktimeve të rrymës

Paralajmërohen protesta nesër kundër reduktimeve të rrymës

Haradinaj: Hiqeni orën policore, po ua vështirësoni pushimet mërgimtarëve

Haradinaj: Hiqeni orën policore, po ua vështirësoni pushimet mërgimtarëve