Emilyn nuk e keni parë kaq të nxehtë (Foto)

E publikuar: 13/12/2019 22:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Modelja e njohur Emily Ratajkowski ka treguar asetet e saj në fushatë e re të reklamimit të veshjeve të brendshme të brendit të saj, Inamorata.

Ajo e ka betonuar vetveten si një fuqi brenda botës së modës në botë.

Emily Ratajkowski ka treguar edhe njëherë se ajo është më e mirë për ti bërë marketing vetvetes me fotot e reja ku ka prezantuar vijën e re të veshjeve të brendshme.

Në fillim të kësaj jave ajo kishte lansuar një fragment të vogël, kurse tani 28 vjeçarja ka lansuar një seri të fotove të mirë që paraqesin të brendshmet e reja të saja.

EmRata dhe një modele që ajo nuk ka treguar se kush është kanë paraqitur këtë linjë.

“Jelekët tonë të parë”, ka shkruar aktorja e “I Feel Pretty” në rrjetet sociale. /GazetaExpress/