Ekskluzive: LDK mblidhet sot në orën 15:00, shpallin zgjedhjet e brendshme në parti

E publikuar: 24/05/2023 10:50
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Abdixhiku: Mërgata jonë është shtyllë historike për Kosovën

Lidhja Demokratike e Kosovës do të mblidhet sot në orën 15:00 për të shpallur zgjedhjet e brendshme partiake.

Gazeta Express ka siguruar dokumentin me rendin e ditës së mbledhjes së Kryesisë së LDK-së.

Zgjedhjet përfshijnë pozitën e kryetarit dhe të gjitha strukturat e partisë /GazetaExpres/