E dashura e re e Brad Pitt i ngjan një prej grave më të bukura në botë – foto

29.09.2020 19:01
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
E dashura e re e Brad Pitt i ngjan një prej grave më të bukura në botë – foto

Nicole Poturalski u bë e famshme në botë për lidhjen e saj të pretenduar me Brad Pitt.

Bukuroshja 27-vjeçare në fakt është ende e martuar me burrin e saj 68-vjeçar Roland Mary me të cilin ka një djalë, por ata duket se kanë një martesë të hapur.

“Brad Pitt u takua me Nicole vitin e kaluar në restorantin Borchardt në pronësi të burrit të saj Roland. Aktori ka ardhur në restorant prej vitesh dhe e njeh Roland për një kohë të gjatë. Nicole i dha numrin e saj të telefonit sapo u takuan dhe këtu filluan shkëndijat midis atyre ”, tha një mik i Nicole.

Askush nga aktorët kryesorë nuk e ka komentuar ndonjëherë publikisht këtë çështje, por fakti është se Nicole, e cila u bë një yll, përfitoi më shumë.

Kështu që fotografët ishin të lumtur që e fotografuan atë në premierën e “Jim Button and the Wild 13” në Berlin, dhe ajo arriti në tapetin e kuq në një kombinim të rastësishëm të pantallonave të zeza dhe një xhakete lëkure, ndërsa ajo lidhi një shall ngjyrë kafe rreth qafës së saj.

Gjithashtu, bukuroshja nuk ka vënë grim, dhe është e mahnitshme se sa e ngjashme është me kolegen e saj shumë më të njohur Irina Shayk.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

“Je bekimi më i madh i jetës time”- Nera ia uron ditëlindjen Sabri Fejzullahut

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Lirohet nga paraburgimi Fjolla Morina

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Çmimi i katër versioneve të reja të iPhone 13

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Emina Çunmulaj bëhet nënë për herë të tretë, sjell në jetë një djalë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Flet 21 vjeçarja nga Vitia që punon striptiste në Amerikë

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

Kosovari jep puthje dhe ledhatime në takimin e parë me Adën

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

“Nëse s’i plotësoja këtë kusht, Olsa pushohej nga puna”, Sindi ia nxerrë të palarat Olsës

Ja si duhet të aplikoni për të marrë shtesat për lehona (Video)

Ja si duhet të aplikoni për të marrë shtesat për lehona (Video)

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Habit konkurrentja e ‘Për’Puthen’: Meshkujt shqiptarë nuk janë gjë në shtrat…

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Shkenda Dubova në zi, i vdes babai

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Dënohet me burgim Ardian Xhaferi, reperi kosovar që tentoi ta vriste Dudën

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Kjo është konkurrentja e parë e “Big Brother Vip”

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës

Don Xhoni thyen rregullat, gjobitet nga policia e Kosovës

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

Tea publikon fotografinë e të dashurit misterioz në rrjete sociale

Greqia në epërsi kundër Kosovës pas pjesës së parë

Greqia në epërsi kundër Kosovës pas pjesës së parë

Moderatori i njohur kosovar me postim prekës për grimeren 26-vjeçare që vdiq nga Covid-19

Moderatori i njohur kosovar me postim prekës për grimeren 26-vjeçare që vdiq nga Covid-19