Dy të vdekur dhe 615 raste pozitive me COVID-19

E publikuar: 18/07/2022 12:32
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Dy persona e kanë humbur jetën si pasojë e infektimit me COVID-19 në Kosovë.

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, janë regjistruar edhe 615 raste pozitive.

Derisa bëhet e ditur se janë shëruar 285 persona.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!