Borussia Dortmundi këndellet pas pesë ndeshjeve pa fitore

E publikuar: 12/12/2017 22:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Borussia Dortmundi është këndellur pas pesë ndeshjeve pa fitore në Bundesliga.

“Milionerët” që po kalojnë në një krizë gjatë këtij sezoni, kanë mposhtur Mainzin me rezultat 2 me 0.

Sokratis dhe Kagawa ishin realizuesit e dy golave të Dortmundit që tani ngjitet në pozitën e katërt me 25 pikë.