Dalin pamjet nga vendi ku u vra një person në Prizren (Video)

E publikuar: 03/09/2023 20:56
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Një person ka mbetur i vdekur nga të shtënat me armë zjarri në Prizren. Ndërsa i dyshuari është identifikuar nga organet e rendit dhe drejtësisë dhe është duke u kërkuar.

Rastin e ka konfirmuar edhe Policia e Kosovës.

Mediat lokale kanë publikuar pamje nga vendi i ngjarjes.

Në vendngjarje janë parë edhe pjesëtarë të Policisë së Kosovës.