Lifestyle
Seksi në kuzhinë?!
Mund të njohësh Ronnie dhe Donnie, binjakët siamezë më të vjetër në botë
Të flasim për dhunën e grave ndaj burrave!​ [KUJDES: PAMJE SHQETESUESE]
Shtatë përfitimet e të bërit seks
Ja çfarë pjesë të trupit konsiderojnë meshkujt seksi
Artistja vesh ‘mbathje të hekurta’, por…
Bjondet bëjnë më shumë seks se femrat tjera
“Ne nuk jemi prostituta, por…”
Hulumtimi në qumështin e gjirit mund të ndihmojë në kurimin e kancerit
Pensionistja Zvicërane ëndërron që të ketë një WC! (Foto)
Moska ofron burra me qira për një orë
Lumturia fillon në moshën 34-vjeçare
Shpërthim në Diell
Situatat që nxisin tradhtinë në lidhje
Sferat që e shpetuan nga kanceri këtë vajzë të vogël
Trajneri hedh në shesh futbollistin 7-vjeçar
Pse nuk duhet të hamë tre vakte në ditë
Kërkimet porno? Të rinjtë pëlqejnë MILF
Djalit 6 vjeçar ia prenë dorën sepse ka lëkurë të pasur
Sekretet që nuk do t’i thotë askush për moshën 30-vjeçare
Si është jeta kur e ke penisin e vogël
“Çmenduria” e fanses: 48 orë nën goditjet e gjilpërës për…Rihanna-n (Foto)
E prishi martesën me gjermanin, u kthye në Kosovë
‘Qyteti i seksit’: Kur bie muzgu, pleqtë ‘çarten’!
Ja si “shesin” moral vajzat që ishin në mbrëmjen e meshkujve streptizërë në Shqipëri(Video)
Problemet e varësisë seksuale
Babai rrah për vdekje pedofilin që i ngacmonte vajzën (Foto/ Video+18)
Burri kërkon ndihmë nga policia: Gruaja kërkon më shumë seks, më mbyti
Vret pensionistin me një grusht, kishte aferë me mamanë e tij
Daja në lidhje me mbesën dhe arratisën së bashku
Tiranë/ Femrat simulojnë sex me meshkujt striptistë (Video +16)
Babai vendos kamera, spiunonte të birin duke bërë seks
E paguan t’i “vjedhë” të dashurin, ajo e bën vërtet
Ofroji pozicione të cilat do ta çojnë në çmenduri
10 gjërat që duhet të bëjë një 25-vjeçare
Sekreti i lumturisë, hani peshk
Një orë gjumë më pak, 200 kalori më shumë
Sa tullumbace me ujë mund të ndalojnë një plumb?
Lule vetëm për 8 Mars?
Vret gruan për xhelozi dhe më pas veten
Gruaja turke, Vesile Akin 35 vjet pune si gomiste
Arben Bajo nesër hapë ekspozitë në FAB Gallery në Tiranë
Përmbyllet manifestimi “Epopeja e UÇK-së” në Prekaz
Mos rrini shumë ulur, nuk iu ndihmon as palestra
E çuditshme por ndodh. Francezët hanë më shumë pica se italianët
E mban peng me pistoletë, në rrugët e qytetit (VIDEO)
Këto janë ushqimet që parandalojnë kthimin e thartirës së lukthit
Si “50 hijet…”, filmohen duke bërë seks në muze (Video)
Shkenca zbulon pse burrat pëlqejnë femrat me të pasme të mëdha
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari