Lajmet
Rrëfimi i Papa Françeskut: S’kam parë televizor që prej vitit 1990
Karpushin: Shkupi ta zgjidhë vetë “Kumanovën”. Shqetësuese retorika panshqiptare
Themelimi i Speciales në rrezik, 7-10 deputetë të PDK-së do të votojnë kundër
Vjosa Osmani: Isa Mustafa, si gjeneral pa ushtri
Anulim i pasaportave diplomatike të 19 ish-diplomatëve dhe familjarëve
Policia austriake kërkon këta dy shqiptarë të Kosovës që ekzekutuan bashkvendasin e tyre në Tramvaj në Vjenë! (Foto)
Dicarlo: E pabazë frika nga miti i Shqipërisë së Madhe!
Shqipëria e rrezikuar nga terrorizmi
Rama flet për vizitën e Vuçiçit
Ja se cili kandidat mund ta fitojë garën për kryetar të LDK-së
Familjarët e Isa Boletinit të palëkundur: Eshtrat të rivarrosen më 10 qershor në Boletin
Thaçi e Daçiq nesër në seancën e Këshillit të Sigurimit në New York
Arsim Bajrami premton tekste shkollore në Luginën e Preshevës
KMDLNJ del në mbrojtje të Hajredin Kuçit
Thaçi udhëtoi për në New York
Qëllohen për vdekje dy kosovar në Vjenë
Ivo Vajgl: Xhihadi dhe Shqipëria e Madhe qëndrojnë prapa incidentit në Kumanovë
Nesër bëhet varrimi i 8 të vrarëve në Kumanovë
Pa dialog me Kosovën nuk ka antarësim në BE
Serbët pritet të konkurrojnë sot në konkursin për gjykatës
Incidenti në Kumanovë, mund të tendosë raportet Shkup-Prishtinë
Zbulohen paraushtarakët grekë që provokuan Shqipërinë më 2014 (Foto)
Ja kush e rrezikon sigurinë e Kosovës
Gruevski rrezikon 40 vite burg
Gërxhaliu përgënjeshtron lajmin për mënyrën e vdekjes së 9 kosovarëve në Kumanovë
BDI mirëpret ofertën për bashkëpunim nga PDSH-ja
Skandaloze: Qeveria e Kosovës punon me formularët e ish-Jugosllavisë!
EKSKLUZIVE – U vranë pas dorëzimit, autopsia ndriçon mënyrën e vrasjeve në Kumanovë (Video)
Arsim Gërxhaliu: Çka gjetëm në trupat e t’vramëve në Kumanovë
Sulmohen me armë veturat e EULEX-it në Leposaviq
Kosovari 20 vjeçar, Fatlum Shalaku kamikaz i ISIS’it që sulmoi qeverinë në Ramadi
Limaj: Të publikohet raporti i autopsisë
VV kundërshton ndarjet etnike në Ushtrinë e Kosovës
Qytetarët, gati 2 miliardë euro kredi
Mbi 100 mijë dokumente identifikimi për shtetas të Kosovës
Përfundon riekzaminimi i të vrarëve në Kumanovë
Vala e IPKO, ofrojnë infrastrukturën për përgjime (Video)
U bëhet autopsia 7 të vrarëve në Kumanovë
Salihaj: Shpëtojmë më lehtë nëse e themelojmë vetë Specialen
Algjeria siguron Serbinë se nuk do ta njohë Kosovën
Pamje të luftimeve të vitit 2001, ku morën pjesë Mirsad Ndrecaj e Beg Rizaj (Video)
“Në Ballkan po ndodhin dy ndryshime: Ndikimi i rus dhe ekstremizmi fetar”
Jahjaga: Kosova po tërheq investitorë dhe njohje (video)
Shqiptarët e Kosovës nga Grupi i Kumanovës janë masakruar nga forcat maqedonase!
Deklarohet Riza Junuzi: Nuk jam fajtor, nuk kam bërë tradhti
Milaim Zeka: Grupi i Kumanovës është përgjuar nga 30 shërbime sekrete!
Vizita e Vuçiç në Tiranë, Daçiç: Të gjejmë pikat e bashkëpunimit
Jahjaga: Kufijtë tanë s’janë më gardhe të sigurta
Veseli takoi homologë nga vende të ndryshme të rajonit
XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari