Bytyqi: Rritja për 100 për qind e tatimit në pronë është kulmi

E publikuar: 24/01/2023 14:38
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Deputetja e AAK-së, Albana Bytyqi, rritjen e çmimit të tatimit në pronë e ka cilësuar si “kulmin” e çdo gjëje. Sipas saj, qeveria po ndëshkon qytetarin dhe veprimet e saj janë vetëm në dëm të qytetarëve.

Deputetja Bytyqi thotë se se s’ka asnjë lajm të mirë për mirëqenien e qytetarëve.

Reagimi i saj i plotë: