Biden me Coronavirus, Osmani i dëshiron shërim të shpejtë

E publikuar: 21/07/2022 17:15
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Presidenti amerikan, Joe Biden, është infektuar me koronavirus dhe ka simptoma të lehta, ka thënë Shtëpia e Bardhë.Për këtë ka reaguar menjëherë presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e cila i ka uruar shërim të shpejtë homologut amerikan.
“I urojmë shërim të shpejtë Presidentit Biden. Qytetarët e Kosovës i dërgojnë urimet më të mira”, ka shkruar Osmani në Twitter.