Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

26.11.2020 20:05
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Ben Affleck në gjendje mendore gjithnjë e më të vështirë

Aktori Ben Affleck është në një gjendje të vështirë mendore, dhe kjo konfirmohet nga fotot e paparacëve në rrjetet sociale.

Miqtë e tij të ngushtë, si dhe familjarët, janë shumë të shqetësuar për shëndetin e aktorit hollivudian. Sipas tyre, arsyeja është ndarja me aktoren Ana de Armas, pikërisht kur ai rifitoi besimin në dashuri pas divorcit me Jennifer Garner dhe kapërceu një problemin e madh të alkoolit, por lumturia e tij nuk zgjati shumë.

Një burim anonim pranë çiftit zbuloi për revistën Women’s Day se Ben Afleck dhe Ana u ndanë rreth një muaj më parë, pasi kjo e fundit u refuzua përfundimisht për rolin e vajzës së re për filmin e ri James Bond.

“Ata e refuzuan me shpjegimin se nuk ishte vizualisht e mirë për ekskluzivitetin e Bond. Ata i thanë se nuk ishte e mirëpritur në tapetin e kuq”, zbuloi burimi duke shtuar se Ana papritmas ndryshoi qëndrimin e saj ndaj Benit në fund.

“Pas kësaj, Ana filloi ta përjetonte fituesin e çmimit Oscar ndryshe dhe ai e ndjeu këtë. Ben dëshironte që të kalonin të gjithë kohën e tyre të lirë së bashku, por ajo nuk e donte atë. Ajo mendoi se duhej t’i përkushtohej më shumë karrierës dhe mbi të gjitha të punonte në pamjen e saj fizike”, përfundoi burimi.

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Arben Vitia shkarkon kryeinspektoren e Inspektoratit Shëndetësor dhe kryeshefin e AKPM-së

Arben Vitia shkarkon kryeinspektoren e Inspektoratit Shëndetësor dhe kryeshefin e AKPM-së

Pasi shpalli divorcin Bill Gates deklarohet: Ishte martesë pa dashuri

Pasi shpalli divorcin Bill Gates deklarohet: Ishte martesë pa dashuri

Liga Premier shet të drejtat televizive për 5.2 miliardë euro

Liga Premier shet të drejtat televizive për 5.2 miliardë euro

“Copën e bakllaves kam me hangër për ty”, Adelina rrënqeth me dedikimin për babain e ndjerë

“Copën e bakllaves kam me hangër për ty”, Adelina rrënqeth me dedikimin për babain e ndjerë

Llapi e dërgon trofeun e Kupës së Kosovës në xhami gjatë faljes së Bajramit

Llapi e dërgon trofeun e Kupës së Kosovës në xhami gjatë faljes së Bajramit

Glauk Konjufca thërret seancë të jashtëzakonshme në Kuvend

Glauk Konjufca thërret seancë të jashtëzakonshme në Kuvend

Kurti e Konjufca nderojnë heroin Agron Rrahmani në 23-vjetorin e vrasjes

Kurti e Konjufca nderojnë heroin Agron Rrahmani në 23-vjetorin e vrasjes

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Dafina Zeqiri: Ka pasur njerëz që më kanë thënë nuk ke baba, nuk ke me ecë përpara

Shqipëria mund të ndërmjetësojë në ushtrimin e padisë ndaj Serbisë për gjenocid, thotë Baraliu

Shqipëria mund të ndërmjetësojë në ushtrimin e padisë ndaj Serbisë për gjenocid, thotë Baraliu

‘Kam informacione të dorës së parë, Çitaku do të jetë krydiplomatja e ardhshme e Shqipërisë’

‘Kam informacione të dorës së parë, Çitaku do të jetë krydiplomatja e ardhshme e Shqipërisë’

Dhunë në familje, gruaja rrah burrin në Neredime të Ferizajit

Dhunë në familje, gruaja rrah burrin në Neredime të Ferizajit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Nuk fshihen më, Melisa dhe Andi shkëmbejnë puthje në mes të emisionit

Kosova i fiton 4 medalje në Kroaci, vëllezërit Bajoku i fitojnë të artat

Kosova i fiton 4 medalje në Kroaci, vëllezërit Bajoku i fitojnë të artat

Dalin rezultatet e lotarisë amerikane – ja si ta kuptoni nëse keni fituar

Dalin rezultatet e lotarisë amerikane – ja si ta kuptoni nëse keni fituar

Departamenti Amerikan i Mbrojtjes: Krenar të jemi bashkë me Ushtrinë e Kosovës në Kuvajt

Departamenti Amerikan i Mbrojtjes: Krenar të jemi bashkë me Ushtrinë e Kosovës në Kuvajt

Rivaldo: Aguero do të ishte një nënshkrim i shkëlqyeshëm për Barcelonën

Rivaldo: Aguero do të ishte një nënshkrim i shkëlqyeshëm për Barcelonën