“Ballkani i Hapur”, firmosen marrëveshjet e reja në Beograd

E publikuar: 02/09/2022 13:36
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo

Janë firmosur marrëveshjet e reja në samitin e Ballkanit të Hapur në Beograd për tregtinë pa kufizime të ushqimeve, si dhe kinematografisë e aktiviteteve audio-vizuale në Ballkanin Perëndimor.