Arsenali me ofertë të re për Aouar

23.09.2020 19:44
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Arsenali me ofertë të re për Aouar

“Topçinjtë” pritet të bëjnë një ofertë të re për mesfushorin e Lyonit, Houssem Aouar.

Pasi refuzimit të ofertës së parë, Arsenal synon një ofertë më të mirë me të cilën do ta sjellë futbollistin në Emirates.

“Le10 Sport” raporton se “Gooners” do të bëjnë ofertë rreth 54 milionë eurosh për Aouar dhe besojnë që do të jetë e mjaftueshme të nënshkruajnë me francezin.

Gazetari italian Nicolo Shira raporton se Arsenal dhe Aouar kanë marrëveshje personale dhe që ka mbetur vetëm akordimi mes dy klubeve.

Komentet

Komente

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


De Jong: Messi është lojtari më i mirë në botë

De Jong: Messi është lojtari më i mirë në botë

6 këshilla që mund të ndjekin bizneset për të përdorur “hashtag” në mënyrë efektive

6 këshilla që mund të ndjekin bizneset për të përdorur “hashtag” në mënyrë efektive

Cristiano Ronaldo rrezikon të dënohet për thyerje të rregullave te Covid-19

Cristiano Ronaldo rrezikon të dënohet për thyerje të rregullave te Covid-19

Vdes në moshën 18 vjeçare ish-lojtari i Manchester Cityt

Vdes në moshën 18 vjeçare ish-lojtari i Manchester Cityt

A ndikon papunësia në shëndetin mendor apo shëndeti mendor në papunësi?

A ndikon papunësia në shëndetin mendor apo shëndeti mendor në papunësi?

A prodhojnë burrat më shumë antitrupa kundër COVID-19 sesa gratë? Studimi i ri zbulon të vërtetën

A prodhojnë burrat më shumë antitrupa kundër COVID-19 sesa gratë? Studimi i ri zbulon të vërtetën

30 milionë euro kushton zëvendësuesi i Van Dijk te Liverpooli – foto

30 milionë euro kushton zëvendësuesi i Van Dijk te Liverpooli – foto

Kanye West kërcënon Kim Kardashian me zbulimin e të gjitha sekreteve të saj

Kanye West kërcënon Kim Kardashian me zbulimin e të gjitha sekreteve të saj

Mbyllet me rezultat të papritur spektakli ndërmjet Trepçës 89’ dhe Ballkanit

Mbyllet me rezultat të papritur spektakli ndërmjet Trepçës 89’ dhe Ballkanit

Prishtina pëson disfatë nga Gjilani

Prishtina pëson disfatë nga Gjilani

Mësohen arsyet pse Khabib Nurmagomedov përfundoi në spital pas duelit me Justin Gaethje

Mësohen arsyet pse Khabib Nurmagomedov përfundoi në spital pas duelit me Justin Gaethje

Arsenal – Leicester City, të rejat e fundit rreth formacioneve

Arsenal – Leicester City, të rejat e fundit rreth formacioneve

Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet operacionit në zemër

Arnold Schwarzenegger i nënshtrohet operacionit në zemër

Donjeta Sadiku fiton medaljen e argjendtë në turneun e boksit në Bullgari

Donjeta Sadiku fiton medaljen e argjendtë në turneun e boksit në Bullgari

Shenjat kryesore e faktorët që rrisin rrezikun e kancerit të gjirit te burrat

Shenjat kryesore e faktorët që rrisin rrezikun e kancerit të gjirit te burrat

Shënohet goli i parë në ndeshjen ndërmjet Liverpoolit dhe Sheffield United

Shënohet goli i parë në ndeshjen ndërmjet Liverpoolit dhe Sheffield United