Aktivisti i VV-së që kishte shkelur qenin duke bërë fushatë tani i ofron shtëpinë Albin Kurtit

30.03.2021 21:44
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Aktivisti i VV-së që kishte shkelur qenin duke bërë fushatë tani i ofron shtëpinë Albin Kurtit

Sokol Halili ishte bërë i njohur kur duke gjiruar një video “live” në rrjetet sociale kishte goditur një qen me veturën e tij.I njëjti është shfaqur përsëri, tani i përfshirë në debatin për shtëpinë e Albin Kurtit që është përfolur ditëve të fundit.

Halili është i gatshëm të ofroj shtëpinë e tij 550 m2 me 12 ari truall për kryeministrin e Kosovës.Ky është njoftimi i tij:Pas nje publikimi dhe propagande kunder Albin Kurtit per shtepin me Qira une i baje thirrje publike ALBIN KURTIT sa her qe ki nevoje une SOKOL HALILI jam ne mbeshtetje Tane personale por jo atu ku jane gjithe ata sahan elpirsa qe tukan rroke si Miza kali ne Prapanic.gjate gjithe jetes time une kame qene i pavarur dhe i tille jam edhe sot.

Te gjithe para ardhesit e Albin Kurtit kane nga 300.hektar toke minimum dhe jane multi milionera duke vjedhur popullin e Kosoves.Une i Baje thirrje publike Albin Kurtit qysh sot jam i gatshem te ja fali shpin 550m² me 12.ari trull ne Hajvali ose 126.metra Banes ne Dardani. Vetem qe ti themi Banditve se Populli e ka votuar Albin Kurtin dhe populli e ngrite.Dhe doti qendron mbrapa.

Keta ja kane bere per Shtepin qe paska marr Albin Kurti sikur mue kur e pata shkel Ate Qenin e Deges se?Kryminister Albin Kurti Godit mos tanin se pasha zotin per LDK.PDK.AAK.NISMA.AKR.Edhe 20.vite nuk e kishin leshu shtetin mu qkap.S.H

Komentet

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!


Kurti thotë se gjendja e mediave në Kosovë nuk është më e mira, por as më e keqja

Kurti thotë se gjendja e mediave në Kosovë nuk është më e mira, por as më e keqja

Bizneset kanë nevojë për përkrahjen e komunës

Bizneset kanë nevojë për përkrahjen e komunës

Alban Hyseni trashëgimtar i luftëtarit Hysen Hyseni (Zhuja), mbrojtësit të kufijve të Shqipërisë Etnike

Alban Hyseni trashëgimtar i luftëtarit Hysen Hyseni (Zhuja), mbrojtësit të kufijve të Shqipërisë Etnike

Sa i rëndësishëm është investimi i gazit natyror të cilit qeveria ia mbylli derën

Sa i rëndësishëm është investimi i gazit natyror të cilit qeveria ia mbylli derën

Targat e përkohshme mbeten ende në qarkullim

Targat e përkohshme mbeten ende në qarkullim

Nazim Gagica dhe Selami Xhemaili, lirojnë pozitat të cilat i kanë drejtuar në mandatin katër vjeçar

Nazim Gagica dhe Selami Xhemaili, lirojnë pozitat të cilat i kanë drejtuar në mandatin katër vjeçar

Miratohet marrëveshja me Kosovën për rregullat e trafikut lokal të kufirit

Miratohet marrëveshja me Kosovën për rregullat e trafikut lokal të kufirit

Dega e LDK’së në Prizren akuzon se VV’ja atje po blen vota me nga dy thasë miell

Dega e LDK’së në Prizren akuzon se VV’ja atje po blen vota me nga dy thasë miell

Mësohet arsyeja e rrahjes: Familjarët e zënë kryefamiljarin me të dashur – atë e bëjnë për spital

Mësohet arsyeja e rrahjes: Familjarët e zënë kryefamiljarin me të dashur – atë e bëjnë për spital

Kryeministri malazez midis presionit të brendshëm dhe pritjeve të Perëndimit 

Kryeministri malazez midis presionit të brendshëm dhe pritjeve të Perëndimit 

Diell verorë dhe riga shiu edhe të dielën

Diell verorë dhe riga shiu edhe të dielën

Në bisht të tiganit e fsheh drogën, tenton ta fus në burgun e Dubravës

Në bisht të tiganit e fsheh drogën, tenton ta fus në burgun e Dubravës

Kryeministri malazez midis presionit të brendshëm dhe pritjeve të Perëndimit

Kryeministri malazez midis presionit të brendshëm dhe pritjeve të Perëndimit

Drenori shpalos projektet për Drenasin

Drenori shpalos projektet për Drenasin

Masa të rrepta sigurie në prag të tubimit para Kapitolit

Masa të rrepta sigurie në prag të tubimit para Kapitolit

Para zgjedhjeve, kryetarët e komunave ndajnë mijëra leje për ndërtim

Para zgjedhjeve, kryetarët e komunave ndajnë mijëra leje për ndërtim