Aksident në Gllarevë të Klinës, katër të lënduar

E publikuar: 19/07/2022 18:00
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Katër persona janë lënduar si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur në fshatin Gllarevë të Klinës.

Në aksident ishin të përfshira dy vetura.

Kështu bëri të ditur për Klankosova.tv Driton Rugova, zëdhënës i policisë për rajonin e Pejës.

Rugova tha se personat e lënduar kanë marrë tretman mjekësor.

“Rreth orës 15:20, policia është informuar për një aksident trafiku, i cili ka ndodhur në fshatin Gllarevë – Klinë, në këtë aksident kanë qenë të përfshira dy vetura dhe si pasojë 4 persona kanë pësuar lëndime trupore, të cilët janë dërguar për tretman mjekësor”.

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!