36-vjeçari nga Kosova mashtron dhe i merr paratë një vajze nga Durrësi

E publikuar: 07/07/2022 16:45
Rreshtat+- AShkronjat+- Printo
Share:

Një grua nga Durrësi ka rënë pre e mashtrimit nga një 36-vjeçar nga Kosova.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.1 në Durrës ku G. G., 36 vjeç, banues në Kosovë i ka marrë N. M., 32 vjeçe, me anë të mashtrimit i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Njoftimi i policisë:

Specialistët për Hetimin e Krimit të Komisariatit të Policisë Durrës referuan materialet në Prokurori, si dhe po punohet për kapjen e shtetasit G. G., 36 vjeç, banues në Kosovë, pasi kallëzon shtetasja N. M., 32 vjeçe, banuese në lagjen nr. 1, Durrës, se me anë të mashtrimit, 36-vjeçari i ka marrë një shumë të konsiderueshme parash./abcnews.al/

Sqarim: Ndalohen fyerjet dhe përdorimi i gjuhës ofenduese. INFOSOT mban të drejtën e publikimit ose jo të një komenti të caktuar. Përmbajtja e komenteve nuk pasqyron, qëndrim editorial të redaksisë së portalit INFOSOT. Ju faleminderit për mirëkuptimin!