Të hënën, ushtria në Qeveri

Të hënën, ushtria në Qeveri

Pavarësisht kundërshtimeve nga Lista Serbe, Ministria e Forcës së Sigurisë së Kosovës (MFSK) është zotuar [...]

Snapchat shpreson me Spectacles 2.0

Snapchat shpreson me Spectacles 2.0

Syzet e para të Snap debutuan në [...]

Marrëveshja sekrete për Luginën e Preshevës midis Serbisë e Maqedonisë

Marrëveshja sekrete për Luginën e Preshevës midis Serbisë e Maqedonisë

Komiteti Qendror i Partisë Komuniste të Jugosllavisë për Maqedoni lidhur me çështjen e kufirit të [...]

Lajmërohet Armend Rexhepagiqi, shfaqet në krahët e…

Lajmërohet Armend Rexhepagiqi, shfaqet në krahët e…

Njëlloj ka vepruar edhe bashkëshortja e tij, tekstshkruesja e njohur, Aida Baraku. Mirëpo, këngëtari Regjepagiqi vitin [...]

Florent Avdyli këshillon Gjilanin: Ejani si turist në Prizren

Florent Avdyli këshillon Gjilanin: Ejani si turist në Prizren

[...]

Fjolla Morina përlot me dedikimin për mikun e saj që ka ndërruar jetë

Fjolla Morina përlot me dedikimin për mikun e saj që ka ndërruar jetë

Fjolla ka publikuar në “Instastory” një foto të mikut të saj, me fytyrë të mbuluar [...]

Juventusit i mungojnë Chiellini dhe De Sciglio kundër Interit

Juventusit i mungojnë Chiellini dhe De Sciglio kundër Interit

[...]

iTunes mbërrin në Windows Store

iTunes mbërrin në Windows Store

Me vetëm pak ditë që na ndajnë [...]

Drenicaku i “O sa mirë” i “çmendur” pas fshatit të tij

Drenicaku i “O sa mirë” i “çmendur” pas fshatit të tij

Bëhet fjalë për aktorin Jeton Zogjani, i cili tashmë edhe ka filluar të identifikohet me [...]

Interi pothuajse i plotë ndaj Juventusit

Interi pothuajse i plotë ndaj Juventusit

[...]

Kjo është femra me të pasmet më seksi në botë

Kjo është femra me të pasmet më seksi në botë

[...]

Vinicius Junior: Unë dhe Neymar do të luajmë bashkë në Madrid

Vinicius Junior: Unë dhe Neymar do të luajmë bashkë në Madrid

[...]

Monedha që vlen shumë pak – duhet një çantë për të blerë një bukë

Monedha që vlen shumë pak – duhet një çantë për të blerë një bukë

[...]

AKEP publikoi raportin vjetor të tregut të telekomunikacionit për vitin 2017, Vodafone dominon aksesin mobil, ALBtelecom atë fiks

AKEP publikoi raportin vjetor të tregut të telekomunikacionit për vitin 2017, Vodafone dominon aksesin mobil, ALBtelecom atë fiks

Autoriteti i Komunikimeve Elektronike dhe Postare publikoi [...]

Ledri bashkohet me mamanë e tij, sjell surprizën në Tiranë!

Ledri bashkohet me mamanë e tij, sjell surprizën në Tiranë!

Mirëpo këtë të martë Ledri Vulën do e shohim krejtësisht ndryshe. Ai do të jetë [...]

Marrëdhëniet mes Fassones dhe Mirabellit nuk janë mirë, arsyeja Raiola

Marrëdhëniet mes Fassones dhe Mirabellit nuk janë mirë, arsyeja Raiola

[...]

Ish e dashura e Leonardo DiCaprios publikon foto krejt cullak në shtrat

Ish e dashura e Leonardo DiCaprios publikon foto krejt cullak në shtrat

“Njih këndvështrimet e tua” shkruan Nina Agdal duke postuar një foto krejtësisht nudo në Instagram. Ish [...]

Bale dhe pesë yjet që duhet t’i blejë Tottenham që ta fitojë Ligën Premier

Bale dhe pesë yjet që duhet t’i blejë Tottenham që ta fitojë Ligën Premier

[...]

Samsung poston fitime rekord, biznesi i çipeve shkëlqen

Samsung poston fitime rekord, biznesi i çipeve shkëlqen

Samsung tha se tkurrja e tregut global [...]

Irina Shayk kaq perfekte, edhe pas lindjes të çmendë me pamjen

Irina Shayk kaq perfekte, edhe pas lindjes të çmendë me pamjen

Ajo arriti linjat trupore në pak kohë, duke na bërë të gjithëve të mendonim se [...]

Blerja e dytë më e shtrenjtë e Real Madridit në shekullin e 20-të – Dështoi si lojtar, por po triumfon si këngëtar

Blerja e dytë më e shtrenjtë e Real Madridit në shekullin e 20-të – Dështoi si lojtar, por po triumfon si këngëtar

[...]

Histori e rrallë: Gruaja lindi foshnjën e saj në një dhomë hoteli, duke përdorur videot e Youtube (Foto)

Histori e rrallë: Gruaja lindi foshnjën e saj në një dhomë hoteli, duke përdorur videot e Youtube (Foto)

[...]

Në vend të vizave, BE cakton tiketën 7 euroshe për Ballkanin

Në vend të vizave, BE cakton tiketën 7 euroshe për Ballkanin

Duke filluar nga viti 2021, qytetarët e shteteve që nuk janë pjesë e zonës Schengen, [...]

Reka: Ballkani është në një situatë jashtëzakonisht delikate nëse lihet vetëm

Reka: Ballkani është në një situatë jashtëzakonisht delikate nëse lihet vetëm

Për integrimin e Ballkanit Perëndimor në institucionet euro-atlantike, për rrezikun e ndikimit rus ndaj Ballkanit, [...]

Shokon këngëtari i njohur: Kam kryer tri vrasje brutale

Shokon këngëtari i njohur: Kam kryer tri vrasje brutale

Sipas deklaratave të bëra nga vetë ai, artisti ka shkrirë në acid trupat e tre [...]

Zidane: Iniesta e meritoi një ‘Top të Artë’

Zidane: Iniesta e meritoi një ‘Top të Artë’

[...]

Xiaomi prezantoi telefonin e ri buxhtor Mi 6X

Xiaomi prezantoi telefonin e ri buxhtor Mi 6X

Xiaomi prezantoi telefonin më të ri buxhetorë, [...]

Samiti Bërdo – Brijoni në Shkup, përkushtim për integrimin euroatlantik 

Samiti Bërdo – Brijoni në Shkup, përkushtim për integrimin euroatlantik 

Në Shkup është mbajtur samiti i vendeve të rajonit i njohur si ”Procesi Bërdo-Brioni” në [...]

Stjuardesat më seksi në botë (Foto)

Stjuardesat më seksi në botë (Foto)

Nëse dikush dëgjon të flitet për stjuardesa, me patjetër që mendja i shkon tek një [...]

“Kjo duhet të ketë qenë sëmundja bazë ku janë hapur dyer për kapjen e arsimit”

“Kjo duhet të ketë qenë sëmundja bazë ku janë hapur dyer për kapjen e arsimit”

Numri një i politikës për arsimin në vend, Shyqiri Bytyqi, ka shkruar një artikull të [...]

Kush është pakistanezi Shahid Khan, miliarderi që kërkon ta blejë Wembleyn – Nga pjatalarësi, në pronar të kompanisë miliardere dhe klubeve Fulhamit dhe Jacksonville Jaguars

Kush është pakistanezi Shahid Khan, miliarderi që kërkon ta blejë Wembleyn – Nga pjatalarësi, në pronar të kompanisë miliardere dhe klubeve Fulhamit dhe Jacksonville Jaguars

[...]

Indonezi: dënohet për korrupsion ish Kryetari i Parlamentit

Indonezi: dënohet për korrupsion ish Kryetari i Parlamentit

Dënimi i ish Kryetarit famëkeq të Parlamentit Setya Novanto, shihet si një pikë kthese në [...]

“Ferrari” kënga e re nga Bebe Rexha

“Ferrari” kënga e re nga Bebe Rexha

[...]

Vizitori i paftuar shëtiste nëpër rafte, vështirë u pa mes dekorimeve nga porcelani (Foto)

Vizitori i paftuar shëtiste nëpër rafte, vështirë u pa mes dekorimeve nga porcelani (Foto)

[...]

Conte: Futbollit italian e ndihmoi Salahun

Conte: Futbollit italian e ndihmoi Salahun

[...]

Liveblog: Albanian ICT Awards shpall fituesit e edicionit të gjashtë

Liveblog: Albanian ICT Awards shpall fituesit e edicionit të gjashtë

20:11 Një konkurs mbarëkombëtar, unik për nga karakteri [...]

Bakir Izetbegoviq: Do vija me qejf në Kosovë po të më ftonit

Bakir Izetbegoviq: Do vija me qejf në Kosovë po të më ftonit

Po të më ftoj shteti i Kosovës unë me kënaqësi do ta vizitoja vendin tuaj, [...]

Dalin fotografitë nga ku besohet se DJ i famshëm Avicii kaloi orët e fundit tragjike

Dalin fotografitë nga ku besohet se DJ i famshëm Avicii kaloi orët e fundit tragjike

DJ suedez, të afërmit e të cilit thanë se ai nuk mundi të vazhdonte më [...]

Molliqaj do hapje të tërësishme të kufirit Kosovë – Shqipëri

Molliqaj do hapje të tërësishme të kufirit Kosovë – Shqipëri

Deputeti i Grupit Parlamentar të Deputetëve të Pavarur, Dardan Molliqaj, ka propozuar që Kosova e [...]

Reshitaj ofron përkrahje për arkitektet e rinj

Reshitaj ofron përkrahje për arkitektet e rinj

Ministrja e Mjedisit dhe Planifikimit Hapësinor Albena Reshitaj mori pjesë në prezantimin e projektit kulturor [...]

Spalletti: Jemi të uritur, duam ta mposhtim Juventusin

Spalletti: Jemi të uritur, duam ta mposhtim Juventusin

[...]

Zhduket një person nga Gllogjani i Deçanit, policia kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Zhduket një person nga Gllogjani i Deçanit, policia kërkon ndihmë për gjetjen e tij

Më datë 20.07.2017, në polici është raportuar rasti person i zhdukur, bëhet fjalë për personin [...]

Presidenti Thaçi në Samitin “Bërdo-Brione”: Anëtarësimi në BE, siguron paqe afatgjate në rajon

Presidenti Thaçi në Samitin “Bërdo-Brione”: Anëtarësimi në BE, siguron paqe afatgjate në rajon

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, mori pjesë sot në takimin e liderëve rajonalë, [...]

Mike Pompeo në Bruksel për takimin e ministrave të jashtëm të NATO-s

Mike Pompeo në Bruksel për takimin e ministrave të jashtëm të NATO-s

Sekretari amerikan i Shtetit, Mike Pompeo, i sapo konfirmuar në detyrë, mbërriti sot në Bruksel [...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari