Chelsea – Tottenham, formacionet zyrtare të derbit të javës në Ligën Premier

Chelsea – Tottenham, formacionet zyrtare të derbit të javës në Ligën Premier

[...]

Ekspedita për kapjen e krokodilit të gjatë dhjetë metra, më i gjati që ka jetuar ndonjëherë (Video)

Ekspedita për kapjen e krokodilit të gjatë dhjetë metra, më i gjati që ka jetuar ndonjëherë (Video)

[...]

Kryetari i Listës Serbe sërish kërcënon

Kryetari i Listës Serbe sërish kërcënon

Kryetari i Listës Serbe, Goran Rakiq, ka thënë se autoritetet e Kosovës nuk duhet t’ia [...]

Pupovci: Sistemi i arsimit në Kosovë, pa përgjegjësi e llogaridhënie

Pupovci: Sistemi i arsimit në Kosovë, pa përgjegjësi e llogaridhënie

“Në Kosovë nuk është arritur të ndërtohet një sistem, i cili reflekton përgjegjësi dhe llogaridhënie. [...]

Lepuri i fshehur mes fluturave, mund ta gjejnë më shpejt femrat (Foto)

Lepuri i fshehur mes fluturave, mund ta gjejnë më shpejt femrat (Foto)

[...]

Gjeneralin serb e frikëson “lufta në Ballkan”: Shqiptarët mund të bashkohen në një forcë të armatosur

Gjeneralin serb e frikëson “lufta në Ballkan”: Shqiptarët mund të bashkohen në një forcë të armatosur

Arrestimi i Marko Gjuriqit dhe paralajmërimet e ambasadës Amerikane në Kosovë, se situate mund të [...]

Mustafa u uron besimtarёve katolik Pashkët

Mustafa u uron besimtarёve katolik Pashkët

Kryetari i LDK-sё, Isa Mustafa pёrmes rrjetit tij social Facebook u ka uruar gjithё besimtarёve [...]

SHBA bllokon mocionin për hetime mbi Izraelin

SHBA bllokon mocionin për hetime mbi Izraelin

Shtetet e Bashkuara kanë bllokuar një mocion të Këshillit të Sigurimit për hapjen e hetimeve [...]

Dani Alves bëhet lojtari me më së shumti trofe të fituar në karrierë

Dani Alves bëhet lojtari me më së shumti trofe të fituar në karrierë

[...]

Kërkohen modalitete që Ligji i gjuhëve të hyjë në fuqi

Kërkohen modalitete që Ligji i gjuhëve të hyjë në fuqi

Partia më e madhe maqedonase në opozitë, VMRO DPMNE, pas kundërshtimit të Ligjit për gjuhët, [...]

Festa i bën bashkë Thaçin e Haradinajn, ishin bashkë te ministri [Foto]

Festa i bën bashkë Thaçin e Haradinajn, ishin bashkë te ministri [Foto]

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi së bashku me Kryeministrin e vendit, Ramush Haradinajn kanë shkuar [...]

Haradinaj pёrkujton tё vrarёt nё masakrёn e Lybeniqit

Haradinaj pёrkujton tё vrarёt nё masakrёn e Lybeniqit

Kryeministri, Ramush Haradinaj ka pёrkujtuar 19 vjetorin e masakrёs sё Lybeniqit. Nё rrjetin e tij [...]

Veseli, i befasuar me deklaratën e Erdoganit, thotë se Kosova s’i nënshtrohet presioneve nga jashtë

Veseli, i befasuar me deklaratën e Erdoganit, thotë se Kosova s’i nënshtrohet presioneve nga jashtë

Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Kadri Veseli, është shprehur i befasuar me deklarimet e Presidentit [...]

Skandaloze: Ambasadorja e Turqisë e përfshire ne kidnapimin e gylenistëve – kjo është fotoja

Skandaloze: Ambasadorja e Turqisë e përfshire ne kidnapimin e gylenistëve – kjo është fotoja

Ambasadorja e Turqisë në Kosovë, Kivilcim Kiliç, kishte rolin kryesor në kidnapimin e gjashtë gylenistëve [...]

Hummels: Klopp ju dëgjon çfarë i thoni, por ai është shefi   

Hummels: Klopp ju dëgjon çfarë i thoni, por ai është shefi   

[...]

Turqia reagon ashpër: Kosova ka obligim t’i mbrojë shtetasit turq, zyrtarët, kompanitë…

Turqia reagon ashpër: Kosova ka obligim t’i mbrojë shtetasit turq, zyrtarët, kompanitë…

Ministria e Jashtme e Turqisë ka komentuar protestat para ambasadës turke në Prishtinë, por edhe [...]

“Asociacioni i Komunave Serbe ka pushtet të veçantë, rrezikon shtetësinë e Kosovës”

“Asociacioni i Komunave Serbe ka pushtet të veçantë, rrezikon shtetësinë e Kosovës”

Qëndrimi i Listës Serbe që të formojnë Asociacionin e Komunave Serbe deri në muajin prill, [...]

Gruaja që vuan nga katër sëmundje të rralla, për 13 vjet jeton brenda dhomës prej xhami (Foto)

Gruaja që vuan nga katër sëmundje të rralla, për 13 vjet jeton brenda dhomës prej xhami (Foto)

[...]

Durant dhe Thompson rikthejnë kampionin te fitorja

Durant dhe Thompson rikthejnë kampionin te fitorja

Golden State Warriors ka arritur të fitojë pas tri disfatave radhazi në NBA. Me rikthimin në [...]

Guvernatori i Kemerovos jep dorëheqje pas zjarrit vdekjeprurës

Guvernatori i Kemerovos jep dorëheqje pas zjarrit vdekjeprurës

Guvernatori i rajonit rus, Kemerovo ka dhënë dorëheqje, pas zjarrit vdekjeprurës në një qendër tregtare, [...]

Thaçi kujton masakrën e Lubeniqit: Liria s’është e plotë pa ndëshkimin e kriminelëve

Thaçi kujton masakrën e Lubeniqit: Liria s’është e plotë pa ndëshkimin e kriminelëve

Presidenti, Hashim Thaçi, pa kujtuar të masakruarit në masakrën e fshatit Lubeniq të Pejës në [...]

DW: Ekstradimi i gjashtë turqve mund të ketë pasoja për Kosovën

DW: Ekstradimi i gjashtë turqve mund të ketë pasoja për Kosovën

Kosova do të hetojë ekstradimin e gjashtë të dyshuarve të lëvizjes së Fethullah Gylen, FETO. [...]

Nëna papagall përshëndet të vegjlit në mëngjes, iu thotë ‘ju dua’ (Video)

Nëna papagall përshëndet të vegjlit në mëngjes, iu thotë ‘ju dua’ (Video)

[...]

Milan dhe Roma i futën garës për Max Meyer

Milan dhe Roma i futën garës për Max Meyer

[...]

Ushqimin për qen ia sollën të mbështjellë me letrën e gjatë 20 metra (Video)

Ushqimin për qen ia sollën të mbështjellë me letrën e gjatë 20 metra (Video)

[...]

Allegri: Më vjen mirë që shënoi gol Bonucci, Khedira është lojtar inteligjent

Allegri: Më vjen mirë që shënoi gol Bonucci, Khedira është lojtar inteligjent

[...]

Joshua bën shaka sikur Wilder e thërret në telefon, promotori i ‘AJ’ thotë se nuk është kontaktuar asnjëherë – “Bombarduesi i Bronztë” i demanton me një video në rrjetet sociale

Joshua bën shaka sikur Wilder e thërret në telefon, promotori i ‘AJ’ thotë se nuk është kontaktuar asnjëherë – “Bombarduesi i Bronztë” i demanton me një video në rrjetet sociale

[...]

Tyson Fury kritikon Joshuan dhe Parkerin: Nuk janë të denjë as për të qenë partnerë të mi në stërvitje

Tyson Fury kritikon Joshuan dhe Parkerin: Nuk janë të denjë as për të qenë partnerë të mi në stërvitje

[...]

Kundërshtari i ardhshëm i Joshuas: Deontay Wilder dhe Tyson Fury nuk janë të parët në listë

Kundërshtari i ardhshëm i Joshuas: Deontay Wilder dhe Tyson Fury nuk janë të parët në listë

[...]

Fitimet e Joshuas ndaj Parker të përkthyera në detaje: Shumë marramendëse për minutë

Fitimet e Joshuas ndaj Parker të përkthyera në detaje: Shumë marramendëse për minutë

[...]

XQ5150AntalyaARRIVED 05:06
TK4100AntalyaSCHEDULED 06:15
PC6361AntalyaSCHEDULED 06:44
LX1430GeneveESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
EZY4579BerlinESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
EW5712StuttgartESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
ST6440StuttgartESTIMATED
JP3779Basel - MulhouseESTIMATED
DY1908OsloESTIMATED
OTF7444DusseldorfESTIMATED
ST6050MunichESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62235BudapestESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
TB1651BrusselsESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
XC249AntalyaESTIMATED
TK4106AntalyaESTIMATED
KK6301AntalyaESTIMATED
TK1017Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZS1483GeneveESTIMATED
WK402ZurichESTIMATED
WK1406ZurichESTIMATED
D8452VantaaESTIMATED
ST6052DusseldorfESTIMATED
PC341Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67792London - LutonESTIMATED
OS777ViennaESTIMATED
JP838LjubljanaESTIMATED
EZS1187Basel - MulhouseESTIMATED
ST6074Basel - MulhouseESTIMATED
JP115FrankfurtESTIMATED
TK1019Istanbul - AtaturkESTIMATED
OS769ViennaESTIMATED
JP890LjubljanaESTIMATED
OTF3564Basel - MulhouseESTIMATED
JP593MalmoESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari
JP891LjubljanaCANCELLED
OS770ViennaTAKE OFF 05:12
XQ5151AntalyaSCHEDULED 05:55
JP114FrankfurtSCHEDULED 06:15
TK4101AntalyaSCHEDULED 07:25
PC6362AntalyaSCHEDULED 07:30
LX1431GeneveESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
EZY4580BerlinESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
OTF7434DusseldorfESTIMATED
ST6441StuttgartESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
JP3778PBasel - MulhouseESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
EW5713StuttgartESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
DY1909OsloESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
ST6051MunichESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
W62236BudapestESTIMATED
TB1652BrusselsESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
XC250AntalyaESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
TK4107AntalyaESTIMATED
KK6302AntalyaESTIMATED
EZS1484GeneveESTIMATED
TK1018Istanbul - AtaturkESTIMATED
WK403ZurichESTIMATED
WK1407ZurichESTIMATED
D8453VantaaESTIMATED
ST6075Basel - MulhouseESTIMATED
PC342Istanbul - Sabiha GokcenESTIMATED
W67791London - LutonESTIMATED
OS778ViennaESTIMATED
JP839LjubljanaESTIMATED
EZS1188Basel - MulhouseESTIMATED
ST6053DusseldorfESTIMATED
JP592MalmoESTIMATED
OTF3554Basel - MulhouseESTIMATED
TK1020Istanbul - AtaturkESTIMATED
JP891LjubljanaESTIMATED
OTF7314StuttgartESTIMATED
JP114FrankfurtESTIMATED
OS770ViennaESTIMATED
Prishtina International Airport Adem Jashari